Elżbieta Nitsze, dyrektor generalna hotelu Airport Hotel Okęcie została dyrektorem regionalnym IGHP na Mazowszu. Zastąpiła na tym stanowisku Miłosza Stanisławskiego, który podjął nowe wyzwania zawodowe związane z rozwojem własnego projektu.
Elżbieta Nitsze warszawskim czterogwiazdkowym hotelem Airport Okęcie zarządza od 2014 roku. Wcześniej w trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa.
Przez 6 lat, do roku 2014 była związana z siecią hoteli Elbest Hotels: jako dyrektor generalny nowego Hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju oraz jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci hotelowej. Od ponad 10 lat jako ekspert Akademii Hotelarza dzieli się wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży i efektywnym zarządzaniu.
Elżbieta Nitsze jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez Cornell's School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy. Od 2019 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association).
- Dziękuję zarządowi Izby za okazane mi zaufanie w powołaniu mojej osoby jako reprezentanta branży hotelarskiej terenu województwa mazowieckiego. Wierzę, że dzięki zrozumieniu rynku i potrzeb branży, a także aktywnej współpracy z hotelarzami, będę miała szansę realizować tę funkcję w duchu dobrych zmian. Otwarte mówienie o wyzwaniach oraz aktywne rozpoznanie faktycznych potrzeb hotelarzy zaowocuje wykreowaniem solidnych podwalin do codziennej efektywnej współpracy pomiędzy hotelami i realizacji projektów wspierających ich rozwój - mówi Elżbieta Nitsze, dyrektor regionalna IGHP.
Elżbieta Nitsze przejęła funkcję dyrektora regionalnego od Miłosza Stanisławskiego, który podjął nowe wyzwania zawodowe związane z rozwojem własnego projektu, pozostając jednak w bliskich relacjach z Izbą.
Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.
Dodaj komentarz