Superszybkie skanery biznesowe A3 od Panasonic
Panasonic zaprezentował dwa superszybkie, wysokonakładowe skanery formatu A3. Nowe modele
KV-S8127 i KV-S8147 zostały stworzone z myślą o zwiększeniu wydajności codziennych zadań w dużych organizacjach.
Najnowsze skanery Panasonic zapewniają niezwykle wysoką szybkość skanowania na poziomie 120 str./min dla modelu KV-S8127 i 140 str./min dla KV-S8147. Gwarantują przy tym wysoką jakość skanów dzięki takim funkcjom, jak automatyczny ponowny skan, podgląd i wbudowane przetwarzanie obrazu. Oba modele są wyposażone w oprogramowanie Site Central Manager Suite, które pozwala na centralne zarządzanie wieloma skanerami w jednej sieci.
Modele KV-S8127 i KV-S8147 korzystają z automatycznych podajników dokumentów, które umożliwiają szybkonakładowe skanowanie dwustronne do 750 arkuszy A4 i 500 w formacie A3 w pojedynczym cyklu pracy. Co ważne, pozwalają na szybkie i jednoczesne skanowanie dokumentów o różnych grubościach, rozmiarach i długościach, eliminując potrzebę ręcznej zmiany papieru czy ciągłej regulacji marginesów.
- Wykorzystanie w firmie efektywnych i nowoczesnych urządzeń może zdecydowanie usprawnić codzienną pracę. Dzięki szybkim i niezawodnym skanerom pracownicy mogą oszczędzić sporo czasu, co przekłada się na ich produktywność. Właśnie w tym celu zaprojektowano nowe skanery Panasonic KV-S8127 i KV-S8147 - wyjaśnia Carlos Osuna, Panasonic Marketing Manager for Communication Solutions.
Nowa seria skanerów Panasonic KV-S81 charakteryzuje się wydłużonym okresem eksploatacji rolki – do 600 tys. arkuszy przy codziennym cyklu pracy (do 100 tys. arkuszy). W połączeniu z wysoką jakością elementów konstrukcji i łatwą konserwacją, urządzenia gwarantują trwałość przy wysokiej wydajności skanowania.
Więcej informacji na temat skanerów Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne.
PSCEU jest europejskim oddziałem firmy Panasonic Systems Communications Company, który w ramach Panasonic dostarcza rozwiązania dla biznesu. Celem PSCEU jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności i wydajności ich organizacji. PSCEU pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Oferta produktów obejmuje m.in. centrale abonenckie PBX, drukarki dokumentów, profesjonalne kamery, projektory, wielkoformatowe monitory, wytrzymałe komputery przenośne i alarmy przeciwpożarowe. Zatrudniając ok. 350 osób, dysponując wiedzą inżynierską oraz możliwościami globalnego zarządzania projektami, PSCEU oferuje szereg możliwości na rynkach, na których działa. Więcej informacji o rozwiązaniach profesjonalnych Panasonic znajduje się pod adresem: http://business.panasonic.pl/.
PSCEU składa się z pięciu działów produktowych:
Rozwiązania komunikacyjne, obejmujące m.in. profesjonalne skanery, drukarki wielofunkcyjne, systemy telefonii i terminale SIP.
Produkty komputerowe, który pomagają pracownikom mobilnym w podniesieniu wydajności pracy, za pomocą wzmocnionych notebooków Toughbook i tabletów Toughpad oraz systemom EPOS (ang. Electronic Point of Sale). Jako lider rynku europejskiego, Panasonic osiągnął w 2014 roku 70,1-procentowy udział pod względem uzyskanych przychodów
i 57,1-procentowy udział na rynku wzmocnionych tabletów (VDC, marzec 2015 r.).
Kamery profesjonalne, oferujące doskonałą jakość obrazu zarówno w przypadku rozwiązań audiowizualnych i emisyjnych,
jak i medycznych rozwiązań wizyjnych (IMV).
Systemy zabezpieczeń, obejmujące kamery dozorowe i rejestratory, systemy interkomu wideo, rozwiązania kontroli dostępu,
a także alarmy antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe.
Systemy wizualne, czyli dział obejmujący projektory i monitory profesjonalne. Panasonic oferuje najszerszą gamę produktów wizualnych i jest liderem europejskiego rynku z prawie 44-procentowym udziałem pod względem uzyskanych przychodów (Futuresource, dane za pierwszy kwartał 2015 roku dla projektorów powyżej 5 tys. ANSI lm z wyłączeniem projektorów 3D r.).
Dodaj komentarz